MANA FILOZOFIJA

MANA FILOZOFIJA

MANA FILOZOFIJA

Galvenais princips, kuru ievēroju, strādājot pie katra dizaina projekta, ir tiekšanās pēc vienkāršības un harmonijas. Dizaina radīšanas process, no plānojuma risinājuma līdz aksesuāru un gleznu izvietošanai, ir veltīts šai idejai. Mans uzdevums ir padarīt šo procesu maksimāli vieglu un patīkamu priekš jums.

Iekštelpu dizaina izstrāde tiek balstīta uz vairākiem faktoriem. Papildus īpašnieku funkcionālām prasībām un estētiskām vēlmēm, tās ir arī katra konkrētā objekta īpatnības: mājas ārējais izskats un celtniecības gads, telpu izmēri un proporcijas, esošie arhitektūras elementi un pat puse, uz kuru atveras logi. Tieši tā rodas sabalansēts, mūsdienīgs, harmonisks interjers, kas  top ņemot vērā katra objekta individuālas īpatnībās.

Savos projektos es lieku uzsvaru uz formām un to izvietojumu telpā, nevis uz spilgtām krāsām. Krāsas faktors  man ir otršķirīgs, tas ir tikai viens no elementiem, ko var viegli mainīt, savukārt forma laika gaitā paliek nemainīga un ir vissvarīgākā un stabila struktūra, kas padara interjeru pilnīgu.

Ideāls rezultāts priekš manis ir radīt mājas, kuras uzreiz šķiet kā rādītas tieši jums, mājīgas, kur gribas atgriezties un pēc kurām, būdams tālu, ilgojies kā pēc labākā drauga.

PANĀKUMI:

AD Russia 2021 - TOP 100 labākie
AD Russia 2020 - TOP 100 labākie
AD Russia 2019 - TOP 100 labākie
AD Russia 2018 - TOP 100 labākie
AD Russia 2017 - TOP 100 labākie
AD Russia 2016 - TOP 100 labākie
AD Russia 2015 - TOP 100 labākie
AD Russia 2014 - TOP 50 labākie

SOG Interiors - Sergeja Ogurcova interjera dizains (koncepcijas izstrāde, projekta dokumentācija, autoruzraudzība)

©

2024. g.

SOG Creator Ltd.